O nas

Misja Desini.


W naszej pracy kierujemy się prostą zasadą - nie tworzymy mebli, które się nam nie podobają.
Jesteśmy pasjonatami piękna i elegancji a naszym celem jest dostarczenie nietuzinkowych, również indywidualnie przygotowywanych mebli. Przedstawiamy Państwu meble, które sami chętnie postawilibyśmy u siebie, z których chętnie korzystalibyśmy (i korzystamy) na co dzień. Staramy się by nasze projekty cechowała nie tylko prostota i elegancja, lecz również finezja z delikatną nutą ekstrawagancji. Ponadto niezbędnym wymaganiem, jakie stawiamy naszym produktom, jest trwałość i wytrzymałość.


Powyższe założenia idą w parze z celem, jakim jest uzyskanie bezkompromisowej jakości przy zachowaniu rozsądnych cen.  Meble wykonujemy ręcznie ze szczególną dbałością o wykończenie – począwszy od projektu, poprzez dobór surowców i dostawców a kończąc na finalnym montażu - dokładamy starań by nasze meble były zawsze najwyższej jakości.

Jeśli w Naszej ofercie nie ma produktu spełniającego Państwa oczekiwania, lub proponujecie Państwo coś zmodyfikować w zaprezentowanych projektach – prosimy o kontakt, chętnie podejmiemy się wykonania indywidualnych zamówień.Zapraszamy do współpracy również projektantów wnętrz – jeśli Państwa projekty wymagają wykonania szczególnych form – prosimy o kontakt. Pracujemy z pasją i bez zbędnych kompromisów.Projektujemy ręcznie wykonane, a co za tym idzie niezawodne i długowieczne meble, przeznaczone do restauracji, barów, pubów, sal szkoleniowych. Chętnie podejmiemy się również wykonania mebli dopełniających wyglądem reprezentacyjne miejsca w biurze, np. przeznaczonych do sal konferencyjnych, gabinetów, czy miejsc przyjmowania klientów.
Desini.pl